MDD: Počas piatka a soboty veľkolepé detské párty

Najnovšie správy, Správy z regiónu, Všetky správy

Pri príležitosti Medzinárodného dňa detí pripravila Kultúrna scéna Martin v spolupráci s  Centrom voľného času Kamarát a ďalšími partnermi veľkolepú detskú párty plnú zábavy a koncertov.

Už v piatok 2. júna od 15.00 h ožije centrum mesta známymi aj netradičnými hrami a súťažami, do ktorých sa môžu zapojiť deti aj ich rodičia. Zábavné popoludnie spestria tanečné vystúpenia. Na záver čaká rozšantené deti extra porcia zábavy. Divadelné námestie obsadia ŠMOLKOVIA a ich „Najväčšia hudobná Show pre deti a celú rodinu“!

Párty pre vaše ratolesti pokračuje aj v sobotu 3. júna. Presunie sa netradične na Námestie Sever pri detskom ihrisku, ktoré bude od poludňajších hodín praskať vo švíkoch. Zabaviť sa môžete tvorivo, športovo i kultúrne. Čakajú na vás výtvarné dielne, súťaže pre deti, autíčka i nafukovací hrad. Na svoje si prídu aj staršie deti, bude pre nich pripravená bungee trampolína, bez bočnej siete. Tá umožňuje na lanách skákať aj do výšky 10 m. Program vyvrcholí o tretej hodine, príchodom známej dvojice SMEJKO A TANCULIENKA, ktorí sa zdržia až do podvečerných hodín.

MDD: Počas piatka a soboty veľkolepé detské párty

MDD: Počas piatka a soboty veľkolepé detské párty

ZDROJ: Mesto Martin

Komentáre