MCORŠ: Výsledky kolkárskej súťaže

Šport, Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

Martinská celoročná olympiáda rekreačných športovcov 2018 (MCORŠ) odštartovala v piatok 16. februára 2018 svoj 14.ročník už tradične v kolkárni Martin – Priekopa.

Preteky v tejto obľúbenej disciplíne organizovalo mesto Martin v spolupráci s kolkárňou Lokomotíva Vrútky. V kolkárni Martin – Priekopa sa vystriedali postupne žiaci základných a stredných škôl a v popoludňajších hodinách aj súťažiaci v ostatných kategóriách. Prvého kola sa zúčastnilo 450 pretekárov, na ktorých výsledky dozeral hlavný rozhodca Martin Ferenčík. Druhé kolo, ktorým budú bežecké preteky, sa bude konať v máji a mesto bude všetkých o presnom termíne a čase informovať.

MCORŠ je športové podujatie mesta Martin určené pre rekreačných nadšencov športu. Vzniklo v roku 2005 a pozostáva z piatich kôl, ktoré sa organizujú počas celého kalendárneho roka. Jeho cieľom je umožniť všetkým, ktorí o to majú záujem, zmerať si svoje sily v kolkoch, behu, cyklistike, kolieskových korčuliach a plávaní. Martinská olympiáda si každým rokom získava nových priaznivcov – od najmenších predškolákov až po seniorov.

Výsledková listina tu.

MCORŠ: Výsledky kolkárskej súťaže

ZDROJ: Mesto Martin, Tomáš Gerát

Komentáre