Martinský cestovateľský večer: Z Bangkoku do Saigonu

Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

Turčianske kultúrne stredisko v Martine v zriaďovateľskej pôsobnosti ŽSK v spolupráci s Martinským klubom priaznivcov cestovania a Turčianskou knižnicou v Martine vás pozývajú na Martinský cestovateľský večer, ktorý sa uskutoční 28. decembra 2018 o 17.30 h v budove Turčianskej knižnice v Martine.

Témou cestovateľského večera bude Z Bangkoku do Saigonu. Prezentovať bude Michal Dorica.

Jeho cestovateľské rozprávanie bude sprevádzané premietaním filmu a projekciou fotografií približujúcich množstvo zaujímavých a nezabudnuteľných miest a zážitkov. Príďte a vydajte sa s nami na cestu z Bangkoku do Saigonu.

„Na trase dlhej cca 1500 km sa spolu pozrieme do 3 krajín. Navštívime zaujímavosti Bangkoku a jeho rušné ulice. V Kambodži sa prejdeme chrámami Angkor Watu, ktorý je považovaný za jednu z najväčších svetových pamiatok. Pre milovníkov mora a slnka objavíme ostrovy Koh Rong a ich krásne pláže. Po krátkej návšteve hlavného mesta Kambodže Phnom Penhu sa presunieme do vietnamského veľkomesta Ho Či Minovho mesta známeho aj ako Saigon, kde okrem typického ázijského ruchu cítiť aj európsky koloniálny vplyv. Michal Dorica

Martinský cestovateľský večer: Z Bangkoku do Saigonu

Viac informácií:
Mgr. Radoslav Pančík
Mail: radoslav.pancik@gmail.com
Mobil: 0917 494 708

Komentáre