Po roku je tu 5. Martinský Beh po Pivo

Najnovšie správy, Správy z regiónu, Všetky správy

Len pár hodín nás delí od ďalšieho ročníka stále viac populárnejšieho Martinského Behu po Pivo. Organizačný tím, nadšenci piva a vášniví podporujúci, pripravili presun celým mestom Martin. Uvidíte ho cez žltý filter vášho zlatistého moku. Štart je naplánovaný o 17:00 hod. v pivárni Smíchov, cieľ je v martinskom pivovare MartinS.

Akcia Beh po Pivo vznikla ako reakcia na znižujúci sa počet spoločenských akcií v meste Martin. Skoro pred piatimi rokmi skupina nadšencov, dobrovoľníkov a kamarátov vymyslela Martinský Beh po Pivo, ako sa hovorí doma na kolene.

„Už dnes, keď sa blížime k vyvrcholeniu 5. ročníka, čo je samotná športová udalosť, vieme že všetka tá snaha má význam. Martinský Beh po Pivo je športová udalosť, ak sa pozeráme na to prakticky. Je to presun z bodu A do bodu B za určený čas. Nie je to o pití ako takom, vždy išlo o Pivo a zábavu,“ vysvetľuje organizátor akcie Tomáš Debnár.

Pivo, dobrá nálada, beh, priatelia a vybrané podniky vytvárajú tu správnu zmes zážitkov a emócií, ktoré tvoria Martinský Beh po Pivo

„Každý rok sa chceme zlepšovať, preto sme veľmi radi za každého podporovateľa. Osobne stojím na pódiu každý jeden beh. Najkrajšia vec je vidieť radosť v očiach súťažiacich. V eufórií máte radosť z každej výhry a aj keby vyhráte umelú pehu, verte mi, polovica si ju nalepí na nos a odfotí,“ povedal na záver Debnár.

Pravidlá

Každý súťažiaci ktorý si objedná, zaplatí a vypije 6 pív v stanovených podnikoch a príde do cieľa v časovom limite 150 minút, dostane účastnícky diplom a jeho štartové číslo bude zaradené do tomboly. Výhry do tomboly venovali sponzori a podniky, v ktorých sa Beh po Pivo beží. Lístky do tomboly sú nepredajné a každý, kto si zakúpi tričko akcie získava dvojnásobnú šancu vyhrať.

FACEBOOK: https://www.facebook.com/BehPoPivo/

ZDROJ: Turčania.sk

Komentáre