Martinský ARC PUB má jeden rok, príď na super párty

PR_TOP, Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

Slávnostné otvorenie Arc pubu prebehlo 12. septembra 2018. Pub si rýchlo získal svoje miesto na „mape“ zábavy a oddychu v Martine.

V hojnom počte ho navštevujú študenti, ktorí to majú po ceste na internát.

A ako sa bude oslavovať jeden rok Arc Pubu?

18. septembra si posedíte pri dobrom pivku a alkoholických nápojoch za akciové ceny, poobede sa prehryzne niečo z grillu a v neposlednom rade si spríjemníte podvečer a večer hudbou v podaní DJa ROBA M.

Príďte si posedieť a pokecať s kamarátmi a zároveň sa pripraviť na večernú oficiálnu WELCOME PARTY, ktorá sa koná v neďalekom DISCOKLUBE STROJÁR, kde sa o polnoci spoločne presunieme.

Celá akcia bude prebiehať v pohodovej atmosfére, je pre vás pripravených mnoho darčekov s alkoholovou tematikou a tešíme sa tak na nových prvákov ako na všetky ročníky!

Pred večernou OFFICIAL WELCOME PÁRTY sa treba predsa poriadne rozbehnúť!

Martinský ARC PUB má jeden rok, príď na super párty

Čo Arc Pub ponúka?

Okrem kvalitných čapovaných pív Pilsner Urquell, Gambrinus Excelent alebo Voľba sládkov, si môžete posedieť pri veľkom výbere kvalitných drinkov.Moderný a nie len študentský podnik s príjemným prostredím, v ktorom si vychutnáte vynikajúce pivo a obľúbené drinky.

Okrem toho aj veľký výber pochutín, v podobe nakladaných syrov. K pivu si môžete dať skvelé pochutiny v podobe nakladaných syrov, na výber ich je až 12 druhov.

Príjemné prostredie nového Arc Pubu môžete zažiť na vlastnej koži, stačí sa zastaviť na ulici Záborskeho 7 v Martine (ulica smerujúca ku Slovenskej národnej knižnici).

ZDROJ: PR článok

Komentáre