Martinské Talianske potraviny budú mať čoskoro e-shop

PR články, PR_TOP, Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

Martinské Talianske potraviny budú mať čoskoro e-shop

Obľúbené Talianske potraviny v Martine chcú byť k svojim zákazníkom opäť bližšie. Už čoskoro spúšťajú nový e-shop, v ktorom nájdete kompletný sortiment tovaru ponúkaný aj v kamennej predajni.

Talianske potraviny fungujú už tretí rok a za tento čas si našli veľa spokojných zákazníkov. Po otvorení prevádzky si mohli nakupujúci vybrať zo 100 produktov, dnes ich je už 500 a sortiment sa stále zväčšuje.

Dôkazom je aktuálna novinka. Celé bochníky najrôznejších syrov od ovčích, kozích, kravských a ďalších špecialít čaká na milovníkov najkvalitnejších syrov. Ochutnávka pred kúpou je v predajni samozrejmosťou.

Martinské Talianske potraviny budú mať čoskoro e-shop

Aké by to boli Talianske potraviny bez kvalitného vína. V ponuke potravín nájdete kompletný sortiment vynikajúcich vín z rodinného talianskeho vinárstva Lunardelli, ktoré je z oblasti Friuli s viac ako 50-ročnou tradíciou.

Dajte si pohárik tohto vynikajúceho vínka, príďte na iné myšlienky a vcíťte sa vôňou a chuťou do malebného Talianska, s výberom tej správnej odrody vám v predajni radi poradia. Talianske potraviny Martin sú jediný distribútor tohto vína na Slovensku!

Martinské Talianske potraviny budú mať čoskoro e-shop

A to najlepšie na záver. Talianske potraviny čoskoro spustia celoslovenský e-shop, v ktorom nájdete celý sortiment predajne. Veľkú výhodu budú mať domáci, nakoľko tovar si môžu preobjednať a následne si ho vyzdvihnúť v predajni. Pripravuje sa aj donáška v rámci Martina spolu s taxislužbou HIFO TAXI, ktorý vám objednaný tovar prinesie až pred dvere.

Majiteľ HIFO TAXI Marek Janák

Sledujte nás Facebook a nič Vám neunikne.

ZDROJ: PR článok

Komentáre