Martinská kaviareň Trieste okrem kvalitnej kávy ponúka aj zmrzlinu

PR články, PR_TOP, Správy z regiónu, Všetky správy

Kaviareň Trieste v Martine určite netreba bližšie predstavovať. Poloha, výborná káva, veľký výber alko a nealko nápojov a samozrejme skvelá Dolce zmrzka.

Tento týždeň pribudla nová krytá terasa, kde si môžete vychutnať pravú taliansku kávu Trieste za bezkonkurenčnú cenu jedno euro. Príďte prežiť posledné horúce dni  v spoločnosti osviežujúcich miešaných drinkov. Pripravia vám tu skvelé Mochito, Sex on The Beach s vodkou, Teqiulu Sunrise, Margaritu, Piňa Coladu alebo drink Cosmopolitan.

Veľký výber Dolce zmrzky je ďalšia osviežujúca lahôdka. Kaviareň Trieste má veľkú ponuku od čokoládovej cez ovocné sorbety. Naberá sa tu klasicky po taliansky lopatkou a k zmrzline je zadarmo aj oblátka. Ide o tradičnú taliansku receptúru a zmrzlina sa vyrába bez umelých konzervantov v najvyššej kvalite. Sorbety sa robia z čistého ovocia.

Ale dosť bolo textu, príďte na návštevu, príďte sa osviežiť, poklebetiť, alebo potešiť svoje ratolesti. Kaviareň Trieste nájdete priamo v srdci Martina, priamo na Divadelnom námestí.

Martinská kaviareň Trieste okrem kvalitnej kávy ponúka aj zmrzlinu

ZDROJ: Turčania.sk

Komentáre