Turiec Fest: ARAKAIN & LUCIE BÍLA zahrajú v Amfiku

Najnovšie správy, PR články, Všetky správy

Legenda českej metalovej scény, kapela ARAKAIN a najpopulárnejšia česká speváčka Lucie Bíla, sa v lete 2017 znova spoja a vystúpia v martinskom amfiteátri v rámci bonusového dňa Turiec Festu 2017! Pôjde o najväčší koncert spomínanej zostavy v roku 2017 na Slovensku.

Organizátori podujatia Turiec Fest sa rozhodli ponúknuť návštevníkom niečo nové a veľkolepé, čo určite zostava ARAKAIN & Lucie Bíla je. Návštevníci podujatia si budú môcť počas víkendu 24-25.6.2017 vychutnať v priestoroch martinského amfiteátra kvalitné slovenské kapely ako HEX, Heľenine oči, Slobodná Európa, The Paranoid, Karpina, Rock Reunion, Bod mylu, Mad Frequency a českú legendárnu zostavu ARAKAIN & Lucie Bíla, ktorá oslávi 35 rokov pôsobenia na scéne aj u nás v Turci.

Okrem hudby pripravujú organizátori pre návštevníkov tradične atraktívnu funzónu, v ktorej si budú môcť oddýchnuť alebo vyskúšať rôzne netypické športové aktivity. Samozrejmosťou budú aj rôzne súťažné disciplíny o vecné ceny od partnerov a organizátorov. Lístky na podujatie sú v predaji prostredníctvom siete ticketportal.sk alebo prostredníctvom webu www.predpredaj.turiecfest.sk, kde si môžete zakúpiť lístky s originálnou grafikou a navyše do 15.4.2017 prebieha na spomínanom webe aj akcia na permanentky 4+1 ZADARMO!

Turiec Fest: ARAKAIN & LUCIE BÍLA zahrajú v Amfiku | Turčania.sk

ZDROJ: PR správa

Komentáre