Štýlový bar La Comedia je správna voľba pre posedenie s priateľmi

PR články, PR_TOP, Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

Bar so sympatickým názvom La Comedia vznikol len nedávno, preto je možné, že ste ho zatiaľ nezaregistrovali. Toto príjemné posedenie na relax či stretnutie nájdete veľmi ľahko – nachádza sa totiž v centre Martina.

Štýlový bar La Comedia je správna voľba pre posedenie s priateľmiLa Comedia bola otvorená v júni 2017, odvtedy si už stihla získať desiatky fanúšikov a stálych návštevníkov. V čom spočíva čaro tohto miesta? Okoloidúceho rozhodne zaujme už fasáda baru. Dvojica svetoznámych komikov Laurel a Hardy priam láka vstúpiť a posedieť si v dobrej spoločnosti priateľov. Dlho nevyužívanému domčeku, v ktorom sídli, tak podnik konečne vniesol dušu. V letnom období si môžete posedieť aj na terase s kapacitou 32 ľudí. Bar La Comedia neponúka len dobrú náladu, pohodovú atmosféru, výbornú kávu či bohatý výber kvalitného alkoholu. Ponúka aj niečo navyše – možnosť hrať sa a skúšať šťastie. Po tom, čo si vypýtate účet, sympatický personál vám prinesie tri hracie kocky. Pýtate sa, na čo? Nuž, je to jednoduché a zábavné zároveň – ak vám padnú všetky tri šestky naraz, účet platí podnik. A áno, naozaj sa to už stalo…

Štýlový bar La Comedia je správna voľba pre posedenie s priateľmi

Podnik La Comedia si potrpí na kvalite ponúkaného sortimentu, o čom svedčí aj káva so 100%-ným obsahom arabiky, ktorú si môžete dopriať len za 1 euro. Vyšší štandard podniku dokazuje aj skutočne veľký výber alkoholu a nájdete tu aj neopozerané značky, ktorým zaručene prídete na chuť. Na svoje si tu prídu aj fanúšikovia electro swingovej hudby, ktorá výborne dotvára atmosféru baru. Z času na čas tu však natrafíte aj na živú hru na klavíri alebo saxofóne. La Comedia navyše ponúka útulné prostredie a sklamaní nebudú ani tí, ktorí si potrpia na dizajnovú stránku podniku. Mužská časť populácie si tu príde na svoje pri sledovaní dôležitých futbalových zápasov.

Štýlový bar La Comedia je správna voľba pre posedenie s priateľmi

Zavítajte do martinského baru La Comedia, presvedčte sa o jeho štýlovosti, zažite príjemné chvíle s priateľmi, nechajte sa hýčkať personálom a vaša prvá návšteva tu rozhodne nebude posledná. Bar nájdete v centre mesta, na pešej zóne (29. augusta 10), otvorený je do 22:00, v piatok a sobotu až do 2:00 ráno.

Štýlový bar La Comedia je správna voľba pre posedenie s priateľmi

ZDROJ: PR správa

Komentáre