Kultúrne leto v Martine pokračuje aj v auguste

Kultúra, Najnovšie správy, Správy z regiónu, Všetky správy

Prázdniny sa prehupli do svojej druhej polovice a po júlových kultúrnych podujatiach mesto Martin a Kultúrna scéna, pripravili na august ďalšiu várku koncertov, kultúrnych predstavení a divadiel. Kultúrne leto v Martine pokračuje a je opäť z čoho vyberať.

6. augusta zahrá od sedemnástej na sídlisku Sever Dychová hudba Bystrička.

Celý týždeň sa diváci kvalitného filmu môžu tešiť na osvedčený Bažant Kinematograf, ktorý „zakotví“ od pondelka 7. augusta až do piatka 11. augusta na Divadelnom námestí. Môžete sa tešiť na Sedem zhavranelých bratov, Teóriu Tigra, Obecnú školu, Učiteľku a Babu z ľadu. Všetky informácie nájdete tu.

12. augusta sa presvedčíte, že Elvis never dies! Mr. Teddy & The Sidekicks + DJ – Rock´n´roll live band a DJ na Divadelnom námestí.

19. augusta sa v Martine opäť predstaví Barbora Švidraňová & Basie Frank Band, Kráľová & Kompas. Kapela speváčky B. Švidraňovej/ Kráľová & Kompas – šansóny a folklór na Divadelnom námestí.

Od 25. augusta do 29. augusta je tu už 95. ročník súťaží slovenských divadelných súborov a prehliadky s medzinárodnou účasťou Scénická žatva 2017. Program nájdete tu.

Kultúrne leto v Martine pokračuje aj v auguste

ZDROJ: Turčania.sk

Komentáre