FOTO: V Kia Motors Slovakia to na Deň otvorených dverí žilo

Najnovšie správy, Správy z regiónu, Všetky správy

Spoločnosť Kia Motors Slovakia každoročne organizuje výnimočné podujatie Deň otvorených dverí pre zamestnancov, ich rodinných príslušníkov, priateľov a známych. Inak tomu nebolo ani tento rok.

V sobotu 10. júna sa opäť otvorili brány závodu pre viac ako 20 000 návštevníkov, aby si vychutnali kultúrny program oživený množstvom atrakcií pre mladšie i staršie ročníky. O zábavu sa postarali moderátori Marcel Forgáč a Matúš Krnčok. Hlavnými hviezdami pódia boli Majk Spirit a Celeste Buckingham. Vďaka vystúpeniu skupiny La Gioia si na svoje prišli i priaznivci pop opery, ktorá spája populárnu hudbu a operný spev. Návštevníci Dňa otvorených dverí sa mohli tešiť z vystúpenia kúzelníka Tomasiana, policajných a armádnych ukážok, kolotočov, súťaže vo varení halušiek, mini zoo, MotoTV show, planetária, hernej zóny, pričom vyvrcholením celodenného programu bola jedinečná laserová show.

Okrem množstva vystúpení, atrakcií a súťaži nechýbali už tradične po 6. rok ani neziskové organizácie zo Žilinského kraja. Medzi pozvanými hosťami sa predstavili so svojimi aktivitami aj občianske združenia, ktoré spoločnosť Kia Motors Slovakia dlhodobo podporuje či už priamo, prostredníctvom fondu alebo vlastnej nadácie. Záchranári z Horskej služby Malá Fatra a z K-7 Psovodi predviedli ukážky záchranárskych akcií a pre deti pripravili lezeckú stenu. Fyzioterapeuti z Centra včasnej intervencie v Žiline si zdravo zacvičili z návštevníkmi. Nechýbali ani preventívne aktivity Červeného kríža. Občianske združenia Cindruška a Lučan sa predstavili s hudobným folklórnym vystúpením.

ZDROJ: Kia Motors Slovakia

Komentáre