Kaviareň Bon Bon ponúka presne to, čo v tomto chladnom počasí potrebujete

PR články, Správy z regiónu, Všetky správy

V polovici novembra sa obľúbená martinská kaviareň Bon Bon zúčastnila Svadobnej výstavy v Žiline. Na svoje si tu prišli budúce nevesty a ženísi, podujatie bolo totiž plné svadobných noviniek, tipov a inšpirácií. Kaviareň Bon Bon tu odprezentovala svoje produkty, ako stvorené na skrášlenie a osladenie svadobnej oslavy.

Bon Bon teda neponúka len výbornú kávu a príjemné prostredie v srdci Martina, ale jej tím vám s radosťou pripraví rôzne originálne darčeky pre svadobných hostí či sladké výslužky. Váš najkrajší deň v živote sa tak stane nezabudnuteľným zážitkom nielen pre vás, ale aj pre celú rodinu a známych. A ak budete mať cestu okolo, zastavte sa ochutnať aj nové druhy koláčov, ktoré Bon Bon ponúka v tomto predvianočnom čase. Spríjemnite si chladné a krátke dni neodolateľnou punčovou tortou alebo lahodným karamelovým cheesecakom. Na milovníkov tiramisu čaká sladký kávový zážitok, ale vyskúšať môžete aj rôzne iné dezerty, vždy čerstvé a pripravené s láskou.

Nadchádzajúce zimné obdobie je ako stvorené na zahriatie sa horúcou čokoládou a pre tých, ktorí majú radi niečo výnimočné, Bon Bon ponúka množstvo príchutí – najnovšie aj višňu s griotkou či gaštanové pyré s rumom. Osviežujúce letné limonády vystriedali tie horúce, plné ovocných chutí a novinkou je aj lahodný nápoj, známy ako Chai Latte. A ak si lámete hlavu nad prípravou mikulášskych a vianočných balíčkov pre vašu rodinu alebo kolegov, už nemusíte. V kaviarni Bon Bon vám s tým radi pomôžu a pripravia balíček presne podľa vašich predstáv.

V prípade, že sa chcete úspešne vyhnúť predvianočnému zhonu a stresu, posedenie pri kvalitnom vínku v Bon Bon je ideálny spôsob. Nájdete tu biele, červené aj ružové víno, no mimoriadnej obľube sa teší aj špecialita – čokoládové víno, prípadne vínko z čiernych ríbezlí. Ako vidíte, ponuka je skutočne bohatá, takže stačí sa zastaviť a určite si vyberiete to, čo vám najlepšie spríjemní deň. Od štvrtka do soboty je kaviareň Bon Bon otvorená až do 21:00. Ak teda budete mať čas do filmu alebo koncertu v Kine Scéna, ktoré sídli priamo nad kaviarňou, príďte si čakanie spríjemniť pohárom vínka alebo sladkým koláčikom.

Žiadny milovník dobrej kávy a čokolády by nemal chýbať na martinskom festivale s názvom Káva a čokoláda, 26. novembra 2017 v OC Tulip. A samozrejme, nebude tam chýbať ani tím Bon Bon. Bude ponúkať čokoládky na ochutnávku a návštevníci si tu budú môcť zakúpiť rôzne balíčky alebo topenú čokoládu. Na svoje si tu prídu aj najmenší, Bon Bon totiž pre nich pripravil workshop modelovania z pravého marcipánu. Účasť rodičov bude nutná. Porota nakoniec odmení najkrajší detský výtvor a všetky detičky si môžu vymodelovaný marcipán zobrať domov. A tešiť sa môžete aj na hudobné spestrenie podujatia. Energická ako káva a sladká ako čokoláda – aj taká je speváčka Barbora Švidraňová, ktorá spríjemní festival svojím koncertom.

Vraví sa, že počasie je len stav mysle. Kaviareň Bon Bon s tým rozhodne súhlasí – tu je totiž krásne celý rok, veď sladká čokoláda alebo horúca káva sú tým najlepším balzamom na dušu. Príďte sa o tom presvedčiť sami!

Facebook: www.facebook.com/BON-BON-Martin-631242383622459/

ZDROJ: PR platená správa

Komentáre