Karlová: Vodič Audi prešiel z nezistených príčin do prostismeru

Krimi, Najnovšie správy, Všetky správy

Tragická dopravná nehoda sa stala dnes, v piatok 16. júna pred 13.00 hodinou na ceste I/65 pri obci Karlová.

„36-ročný vodič z okresu Turčianske Teplice viedol osobné motorové vozidlo Audi A4 v smere od Martina na Turčianske Teplice. Z doposiaľ presne nezistených príčin prešiel s vozidlom do protismeru, kde došlo k zrážke s oproti idúcim vozidlom Iveco Daily, ktoré viedol 67-ročný vodič z okresu Bánovce nad Bebravou,“ informoval o dopravnej nehode krajský policajný hovorca Radko Moravčík.

Pri dopravnej nehode žiaľ vyhasol život 36-ročného vodiča. „Vodič vozidla Iveco a dvaja spolujazdci z vozidla Audi utrpeli ťažké zranenia. 67 ročný vodič sa podrobil dychovej skúške na alkohol s negatívnym výsledkom. U nebohého vodiča bude vykonaná pitva. Hmotná škoda bola predbežne vyčíslená na 7.100 eur,“ pokračoval hovorca

Ako na záver dodal, v súvislosti s touto dopravnou nehodou vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného v Martine začal trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia v súbehu s prečinom ublíženia na zdraví. Ďalšie okolnosti a príčiny vzniku dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.

ZDROJ: Turčania.sk, foto: PZ SR

Komentáre