Juraj Hnilica bude krstiť v Kine Moskva nový album, súťaž o 3×2 voľné vstupenky

Kultúra, Správy hlavné, Správy z regiónu, TOP_1, Všetky správy

27. decembra 2017 odohrá Juraj Hnilica špeciálny koncert, ktorý bude spojený s krstom nového albumu „Slnečný…“ Ide o druhý sólový album tohto talentovaného umelca. Výnimočný koncert v domovskom prostredí zaručene zanechá krásne spomienky v každom návštevníkovi. 

Spolu s Jurajom sa na pódiu predstavia Miško Kulich (gitara), Miška Šipeková (saxofón, flauta), Ivan Válek (basa), Roland Uškovitš (bicie), Milan Hatala (klávesy).

27. decembra 2017 o 19.00 h, Kino Moskva, Martin, vstupné 10 eur. Predpredaj tu.

Chcete vyhrať dve vstupenky (súťažíte o 3×2 vstupenky) na koncert Juraja Hnilicu s kapelou v kine Moskva? Je to jednoduché. Pridajte sa na odber našich týždenných noviniek (formulár na prihlásenie je pod nadpisom článku) a budete zaradení do žrebovania, ktoré prebehne 26. decembra 2017 o 17.00 h. Víťazi budú zverejnení na Facebooku Turčania.sk. Držíme palce.

Odber noviniek zahŕňa jeden odoslaný e-mail v priebehu siedmich dní. E-mail bude obsahovať odkazy na spravodajstvo, novinky, PR správy, denné menu a ďalší obsah z www.turcania.sk. Odoslaním formuláru súhlasíte so zasielaním noviniek z www.turcania.sk.

Plne rešpektujeme Vaše súkromie a konáme výhradne v zmysle platnej legislatívy zákona č.428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení zákonov č.602/2003 Z.z., č.576/2004 Z.z. a č.90/2005 Z.z..

Juraj Hnilica bude krstiť v Kine Moskva nový album, súťaž o 3x2 voľné vstupenky

ZDROJ: Turčania.sk, Juraj Hnilica

Komentáre