Hlasujte za projekt Náučný chodník v Necpaloch

Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

Nadácia VÚB vyhlasila online hlasovaciu súťaž Komunitné granty s cieľom poskytnúť finančné prostriedky vo forme grantu na 64 komunitných projektov, ktoré získajú v hlasovacej súťaži najviac hlasov. Projekt s najvyšším počtom hlasov v každom kraji získa navýšenie grantu, požadovaného v žiadosti, o 100%.

Náučný chodník v Necpaloch

Náučný chodník v Necpaloch bude pútavou formou informovať o historicky a kultúrne zaujímavých udalostiach, objektoch a ľuďoch, ktorí žili a pôsobili v našej dedinke v srdci turčianskej záhradky.

Chodník bude začínať na námestí, kde si návštevníci budú môcť na interaktívnej tabuli pozrieť trasu, informácie o obci a detičky budú môcť vylúštiť pár hlavolamov. Následne sa vyberú po trase na prechádzku po obci. Pri niektorých pamiatkach si budú môcť aj posedieť a dozvedieť sa niečo nové. Svoju cestu ukončia pri vyhliadke nad obcou, kde bude interaktívna pomôcka pre všetkých zvedavých návštevníkov.

Ak chcete pomôcť projektu Náučný chodník v Necpaloch, môžete hlasovať na tejto adrese: https://www.nadaciavub.sk/komunitne-granty/

Ako hlasovať: Zadajte svoje telefónne číslo a my vám obratom bezplatne zašleme overovací kód potrebný pre dokončenie hlasovania. Hlasovanie prebieha v termíne od 26.11. do 9.12. Buďte však pri výbere projektu obozretní, môžete hlasovať len za jeden projekt.

ZDROJ: Nadácia VÚB, D. Matulová, koordinator projektu, obec Necpaly

Komentáre