HK Martin – Na novú sezónu nové bufety!

Šport, Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

HK Martin - Na novú sezónu nové bufety!

Hokejová sezóna nám už klope na dvere, Martinčanov čakajú prípravné zápasy.

Prvý prípravný zápas je na programe už tento utorok (13.8.) o 18:00 hod. Súperom HK Martin bude tipsportligista z Liptovského Mikuláša. Počas leta sa pracovalo na množstve vecí, jednou z nich sú aj bufety na zimnom štadióne.

Sľúbili sme, že skultúrnime prostredie na zimnom štadióne

„Na začiatku leta sa nám podarilo s mestom Martin a Správou športových zariadení dohodnúť na prevzatí prevádzky bufetov a ďalších priestorov na zimnom štadióne. V minulej sezóne bol prvou lastovičkou HK Martin príves, pri ktorom sa mohli fanúšikovia občerstviť a kúpiť si klubové predmety. Tento rok sa nám počas leta podarilo kompletne zrekonštruovať a prerobiť dva bufety v hornej časti zimného štadióna. Jeden na južnej strane, ktorý sme pomenovali podľa našich verných fanúšikov z Martin JUH ako Bufet Juh a na severnej strane nájdete zase Bufet Sever, keďže sme klub zo severného Slovenska. Obidva bufety budú otvorené počas zápasov HK Martin už od utorka 13.8.2019,“ vyjadril sa o obnove Igor Pĺž, ktorý má v klube na starosti marketing a styk s verejnosťou a médiami.

Čo sa týka spodnej vstupnej chodby a bufetov, aj tu pripravujú zmeny. Chystá sa postupné zrekonštruovanie aj bývalej Hokejky, kde vznikne nový moderný bufet a vedľa aj obchod so suvenírmi a fan predmetmi HK Martin fansho“.

„Veľká vďaka patrí našim partnerom Vinotéka Sommelier za prípravu a prevádzku bufetov. Predajni xfarby.sk a spoločnosti Dejmark Slovensko za kvalitné farby, firme LED Lumino za osvetlenie bufetov, Zdenovi Lazárikovi – Lazostav za stavebné práce a VL MEDIA za grafické práce a realizáciu polepov na bufety,“ dodal na záver Pĺž.

ZDROJ: Turčania.sk, HK Martin

Komentáre