Galéria Martin otvorí svoje brány koncom novembra

Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

Aktualizovaná správa (30.11.2017 o 17:20) OC Galéria Martin otvára svoje brány 7. decembra 2017

Práce na novom nákupnom centre pomaly finišujú, otvorenie je naplánované na koniec novembra 2017. Galéria Martin s plochou 12-tisíc štvorcových metrov bude stáť na mieste bývalého Prioru v centre Martina.

Galéria Martin otvorí svoje brány koncom novembraNákupné centrum Galéria Martin bude ponúkať svojim zákazníkom široké nákupné možnosti vo viac ako 60 prevádzkach a viaceré novinky. Napríklad ako prvé nákupné centrum pritiahne do martinského okresu obľúbené značky H&M a Lindex. Centrum prinesie obyvateľom Martina taktiež kvalitnú gastronómiu, známe módne značky a širokú škálu služieb. Návštevníkom centra budú k dispozícii predajne, ako New Yorker, Orsay, CCC, elektro Datart, kníhkupectvo Martinus, drogéria DM, FAnn parfumérie, supermarket Billa, lekáreň, banka a mnoho iných.

„Veríme, že sa nám aj v spolupráci s mestom opäť podarí oživiť centrum Martina. Nie je v našom záujme prvoplánovo ponúkať Martinčanom len príjemnú atmosféru v centre, nové nákupné možnosti či ďalšie parkovacie miesta. Aj s vlastníkom centra by sme radi prispeli k nárastu návštevnosti centra mesta, podporovali rozvoj regiónu a mládeže a tak sa stali plnohodnotnou súčasťou života Martinčanov,“ vyjadril sa pre Turčania.sk vedúci tímu správy nehnuteľností na Slovensku Richard Souhrada (Cushman & Wakefield).

Ako sa ďalej pre Turčania.sk vyjadril Radovan Pilich, predseda predstavenstva Obchodné domy Prior Stred, mesto Martin má výborný potenciál rozvoja a myšlienka rekonštruovať obchodný dom Prior sa od začiatku realizácie projektu stretla s pozitívnou odozvou aj na martinskej radnici. „Zvonku sa bude nákupné centrum Galéria javiť ako súbor akoby samostatných domov, čím projektanti rešpektovali mestskú architektúru. V interiéri navrhli dominantnú pasáž, ktorá bude presvetlená aj zhora a okolo nej budú obchody, kaviarne a drobné oddychové zóny. Veríme, že s otvorením Galérie sa v centre mesta zvýši kvalita služieb, vzniknú nové pracovné miesta a miestnych podnikateľov poteší, že centrum mesta dostane nový impulz,“ uzavrel Pilich.

Cushman & Wakefield na Slovensku spravuje nehnuteľnosti o celkovej ploche viac ako 460 tisíc metrov štvorcových, medzi ktoré patria napríklad aj nákupné centrá City Arena v Trnave a Cassovia v Košiciach.

Galéria Martin otvorí svoje brány koncom novembra

Galéria Martin otvorí svoje brány koncom novembra

Galéria Martin otvorí svoje brány koncom novembra

 

ZDROJ: Cushman & Wakefield, Turčania.sk

Komentáre