FOTO: 3.ročník futbalového turnaja starých pánov v Príbovciach

Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

Letné mesiace sú pre mnohých synonymom oddychu, voľna a relaxu. K letu patrí aj organizovanie množstva rôznych športových podujatí.

V Príbovciach sa už tradične organizuje Futbalový turnaj starých pánov, teda turnaj v malom futbale, v ktorom sa stretli milovníci futbalu rôznych vekových kategórií z obce Príbovce a okolia.

Po športovej stránke sa akcia vydarila a na ihrisku sa proti sebe stretli hráči, ktorí proti sebe nastupovali pred pár rokmi ako aktívny futbalisti.

Turnaja sa zúčastnili hráči vo veku nad 35 rokov, s trvalým pobytom v obci súťažného družstva,  alebo rodáci z týchto obcí, pričom jeden hráč mohol mať vek pod 35 rokov. Do turnaja sa prihlásilo šesť mužstiev, pričom konečné poradie turnaja bolo nasledovné:

1. miesto – Slovany,
2. miesto – Istebné,
3. miesto – Priekopa,
Košťany Nad Turcom,
Rakovo,
Príbovce.

Turnaj organizovala Telovýchovná Jednota Príbovce dňa 29.6.2019 na futbalovom ihrisku v Beniciach. O občerstvenie, dobrý guľáš a posedenie, bolo postarané.

Poďakovanie za pomoc a ochotu pri organizovaní turnaja patrí organizátorom, sponzorom a všetkým, ktorí sa akoukoľvek formou zaslúžili o podarený priebeh už tretieho ročníka  futbalového turnaja starých pánov v Príbovciach.

ZDROJ: Ľubomír Žila, foto: TJ Dynamo Príbovce

 

Komentáre