Má Kim Kardashian nového muža? To je otázka, ktorú chce každý poznať po tom, čo hviezda reality zverejnila na jej účty sociálnych médií dotykovú fotografiu a video záhadného muža.
Po jej príspevkoch sa mnohí fanúšikovia Kardashiana snažili prísť na to, kto by mohol byť jej nový možný beau, a uspeli.
Tu je to, čo o ňom vieme a čo povedala matka štyroch o randení.
Kto je záhadný muž, ktorý vyzerá útulne na fotografiách s Kardashianom?
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
Kardashian sa 6. apríla vzala na svoje účty sociálnych médií, aby sa podelila o nejaké fotografie a video z večierku Skim, ktorú hodila do Los Angeles.
Zatiaľ čo väčšina záberov a videozáznamov z udalosti ukazuje jej a jej deťom, jeden výstrel v karuseli fotiek jej ukazuje vo foto stánku s neidentifikovaným mužom, ktorý jej fanúšikovia nikdy predtým nevideli.
To bolo zvedavých ľudí, takže detektívi internetu začali kopať a dozvedeli sa, že muž je fotograf celebrít Mert bohužiaľ. Spolupracoval s páči Kate Moss, Demi Moore, Julianne Moore, Madonna, Zendaya, Ariana Grande a ďalšie.
Čo povedala Kardashian o ďalšej osobe, s ktorou sa datuje
Zatiaľ čo Kardashian nič nepotvrdil, niektorí špekulovali, že sú spolu a veria, že niekto ako Alas je pre ňu teraz dobrý.
Od rozvodu s Kayne West bola Kardashian romanticky spojená s hráčom NFL Odell Beckham Jr. a pred tým bola vo vzťahu s komikom Pete Davidsonom.
Koncom roku 2024 USA Weekly uviedli, že zdroj blízko KK odhalil, že „začala chodiť s niekým novým“, ale v tom čase to „udržala veľmi pod zábalom“.
Zasvätený tiež povedal publikácii, že Kardashian „povedal, že ďalšou osobou, ktorú dátum, bude niekto, kto nie je slávny“.