Erika Cintulová ako jednoznačný favorit voličov martinského okresu

Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

S pomerne výrazným náskokom si prvenstvo v rebríčku zvolených poslancov do župného parlamentu vybojovala starostka Kláštora pod Znievom Erika Cintulová. Zaujímali nás jej prvé dojmy po sobotných voľbách.

Je po voľbách do orgánov Žilinského samosprávneho kraja, sú známe výsledky a ja som v miernom šoku. 8601 Turčanov zakrúžkovalo na hlasovacom lístku moje číslo. 8601 Turčanov mi prejavilo svoju dôveru a ja pociťujem veľký rešpekt k tak veľkej podpore“, prezradila Cintulová pre portál Turčania.sk. Teší sa na prácu, ktorú má pred sebou a jej vďaka patrí všetkým voličom, ktorí sa rozhodli podporiť ju. „Aj teraz po voľbách stojím za každým riadkom textu, ktorý som napísala a za každou vetou v statusoch na mojej stránke na sociálnej sieti. Stojím si za každým slovom z rozhovorov s ľuďmi v uliciach, pretože kvôli nim som získala mandát zastupovať Turčanov v zastupiteľstve Žilinskej župy. Budem sa snažiť zo všetkých síl tieto slová meniť na skutky. Ľudia mi uverili a teraz je na mne nesklamať ich.

Erika Cintulová, novozvolená poslankyňa do krajského parlamentu, zároveň gratuluje novej županke Žilinského kraja Erike Jurinovej a všetkým zvoleným poslancom k volebnému výsledku. Ako dodala na záver, „pripomínam, že voľby nie sú cieľ, ale len začiatok a keď budeme makať, bude platiť, že keď sa chce, tak sa dá. Aj mať dobre fungujúci kraj.

Erika Cintulová: Príďte v sobotu voliť

ZDROJ: Turčania.sk

Komentáre