Kapela Elán odohrá svoj martinský koncert v plnej paráde – už túto sobotu!

Kultúra, Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

Fanúšikom hudobnej skupiny Elán zostáva posledných pár dní na rozcvičenie si hlasiviek a zopakovanie textov skladieb. Už túto sobotu, 23. septembra, totiž zavíta do martinského Amfika Jožo Ráž so svojou kapelou, a to po dvadsiatich rokoch. Očakáva sa skutočne rekordná účasť.

Pôvodne mal Elán odohrať svoj megakoncert v Martine už 10. júna, ten však museli organizátori na poslednú chvíľu odvolať kvôli narušenej statike pódia. Elán si mesto Martin a amfiteáter vybral ako jeden zo svojich dvoch open air koncertov na Slovensku, na čo sú martinskí organizátori právom hrdí. Pôjde o hudobnú udalosť roka nielen v rámci nášho mesta, ale aj celého severného Slovenska. Návštevníci koncertu sa môžu tešiť na silnú zostavu hudobných osobností, ako Jožo Ráž, Jano Baláž, Vašo Patejdl, Ľubo Horňák a Peter Farnbauer. Jadro kapely doplnia hudobníci, ako bubeník Števo Bugala, saxofonista Richard Šimurka či Martin Haas a Samo Šimek.

Štart sobotného megakoncertu je už o 15:00 a predpokladaný koniec o 22:00. Okrem Elánu na akcii vystúpia skupiny TIBET, Robo Patejdl Band, Seventh a Everlog. Organizátor prosí návštevníkov, aby prišli na akciu čo najskôr, vyhnú sa tak dlhým radom. Podľa vyjadrenia Amfika, do areálu bude prísne zakázaný vstup s dáždnikmi, z dôvodu bezpečnosti a výhľadu na pódium. Nakoľko však počasie v týchto dňoch nie je veľmi stabilné, organizátori odporúčajú vziať si so sebou pršiplášť. Pre tých, ktorí zabudnú, má skupina Elán pripravené pršiplášte zadarmo, avšak v obmedzenom počte – 5 tisíc kusov. Zároveň bude možné zakúpiť si priamo na mieste posledných dvadsať vstupeniek, a to v cene 25,90 eur.

ZDROJ: Turčania.sk

Komentáre