Drozďo & Demex majú nový klip ku skladbe I need you

Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

Drozďo & Demex – sympatická dvojica z Martina, ktorá svojou hudobnou produkciou patrí medzi špičku elektronickej tanečnej hudobnej scény na Slovensku má na konte nový klip.

V priebehu krátkeho času bude ich nový titul I Need You, predstavený stovkám hudobných vydavateľstiev naprieč celým svetom.

Príprava k novému klipu trvala približne dva týždne

Celá skladba I Need You bola vyprodukovaná v štúdiu Drozďa & Demexa a oni sa taktiež postarali aj o mix a master skladby.

Skladbu dolaďovali Drozďo & Demex viac ako pol roka, a za ten čas vyskúšali niekoľko slovenských a zahraničných vokálov a nakoniec sa rozhodli pre vokál od zahraničnej speváčky.

Tak ako sme si u Drozďa & Demexa zvykli, že k skladbám vytvárajú aj zaujímavé videoklipy, tak aj teraz je súčasťou ich novej skladby I Need You, zaujímavý klip, ktorého scenár pripravili Drozďo & Demex v spolupráci so spoločnosťou Laura Production.

Niekoľko zaujímavostí z natáčania videoklipu I Need You

Videoklip natočila spoločnosť Laura Production, ktorej majiteľom je Milan Zóna. Automobily do videoklipu zabezpečil odborník na tuning áut Ján Pastyrnák z Martina. Zaujímavou osobnosťou, ktorá účinkuje vo videoklipe je Tomy Sten Kolarik, majster Slovenska v shuffle tanci. Príprava videoklipu trvala cca dva týždne, vo videoklipe účinkuje cca 100 ľudí, bolo použitých cca 25 tuningových áut a 5 motoriek, nakrúcalo sa dva dni, jeden deň v Martine v bývalom areáli ZŤS a druhý deň na letisku v Košťanoch nad Turcom.

ZDROJ: PR správa Drozďo & Demex

Komentáre