Dráma v zamestnaneckom autobuse KIA

Najnovšie správy, Správy z regiónu, Všetky správy

Na včerajšiu jazdu (5. jún) do práce pravdepodobne tak skoro nezabudnú zamestnanci KIA, ktorí cestovali autobusom na pracovnú smenu.

Firemný autobus na linke z Martina do Tepličky nad Váhom išiel najskôr podozrivo pomaly, keď mal odbočiť k závodu, išiel rovno a vodič zrazu pridal rýchlosť.

Na sociálnej sieti sa k udalosti vyjadrili priami účastníci tejto nezávideniahodnej situácie: „Nereagoval na nič a na nikoho, a keď letel zákrutami a do protismeru, čo sa len autá vyhýbali, nebolo nám všetko jedno, volala sa aj polícia. Šofér letel ako nepríčetný a chalani sa snažili zastaviť autobus a šoféra odtiahnuť od riadenia, snažili sa vypnúť motor, stláčať brzdu. Nakoniec sa im podarilo autobus zastaviť až niekde v Belej či Terchovej, potom prišla polícia aj sanitka“.

Nebezpečnú jazdu pravdepodobne spôsobili zdravotné problémy vodiča, ktorý skončil v nemocnici. Všetci zamestnanci sa napokon v poriadku dostali do práce.

„V súvislosti s touto udalosťou prebieha objasňovanie vo veci priestupku proti bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky. Ďalšie okolnosti prípadu sú predmetom prebiehajúceho objasňovania,“ informoval udalosť krajský policajný hovorca Radko Moravčík.

Dráma v zamestnaneckom autobuse KIA

ZDROJ: Turčania.sk

Komentáre