Divadelné námestie v Martine dnes opäť ožije akciou Roots v meste

Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

Aj tento rok prichádzajú do centra mesta zewleri, bajkeri, skejteri, wrajteri, DJi a raperi spraviť legal bordel a prezentovať sa pred verejnosťou najlepšie ako vedia.

Bude to malá ukážka urban kultúry pre všetkých priamo na divadelnom námestí v Martine. Vďaka väčšej podpore mesta Martin a Kultúrnej scény bude tento rok podujatie o niečo atraktívnejšie.

Svoje umenie nám predvedú freestyle BMX jazdci, ako aj jazdci na skateoch, korčuliach či kolobežkách. K dispozícií bude profi funbox ako aj streetové prekážky. Bude sa súťažit, bude sa zewlovať, budú padať triky a návštevníkom sánky.

Na pódiu sa predstavia interpreti v žánroch: Hip-Hop, Bass, Breaks, Grime a Drum & Bass. Svoje umenie ukážu DJi: High Trak, Ramirez IIITRIDENT.sk, Freeman, Pospo a EL Gaucho , no najväčším lákadlom bude bezpochyby obľúbený raper GLEB !

Nesmie chýbať ani street art a graffiti. Umelci budú rozdelení na dva fronty. Graffiti jam pri divadle a Live Painting exhibition na plátna. Umelcov si postupne ešte predstavíme.

Tešíme sa na vás piatok 13.júla na Divadelnom námestí v Martine, začíname o 15:00 a vstupné sa neplatí.

Viac informácií o jazdení, prekážkach a cenách u Patresa (fb: Malo Ale Nemalo)

A POZOR –  AFTERPÁRTY V ELEFNTE AŽ DO RÁNA !

https://www.facebook.com/events/2149016588674709/

Divadelné námestie v Martine dnes opäť ožije akciou Roots v meste

ZDROJ: Facebook Roots v meste

Komentáre