December v Martine ponúkne bohatý program pre každého

Kultúra, Správy hlavné, Správy z regiónu, TOP_2, Všetky správy

Všetci Martinčania, bez rozdielu veku, si prídu v predvianočnom čase na svoje. Kultúrna scéna Martin totiž pripravila bohatý program, ktorý ulahodí a navodí správnu vianočnú atmosféru naozaj každému.

Príchod Mikuláša s neodmysliteľnými spoločníkmi, anjelom a čertom – to je podujatie, na ktoré sa každoročne, s príchodom zimy, tešia všetky deti. Tohtoročný 6. december v Martine však bude naozaj špeciálny. Nenechajte si teda ujsť príchod Mikuláša, anjela a čerta na Divadelnom námestí v Martine, ako inak, 6. decembra 2017 o 16:00! Vaše ratolesti sa môžu tešiť na vystúpenie Baby Band s dobre známymi pesničkami FÍHA tralala a (nielen) detské očká rozžiari rozsvietenie vianočného stromčeka. Mikuláš však tento rok zavíta aj na námestie na Severe, a to 7. decembra o 15:00. O zábavu sa tu postarajú detičky z Materskej školy na Severe a chýbať nebude ani výborná predvianočná kapustnica.

Nuž a čo by to bol za december bez vianočných trhov? Tento rok ožije Divadelné námestie 6. decembra a trhy budú trvať až do Silvestra. Vianočné trhy otvorí spomínaný príchod Mikuláša, 14. decembra si prídu na svoje priaznivci vianočných šlágrov v podaní Dušana Grúňa a o deň neskôr rozospieva námestie Martin Jakubec. Tešiť sa môžete aj na Vianoce so Sinatrom v podaní zoskupenia Ludo Kuruc & band alebo vianočný koncert Roba Opatovského. Chýbať nebudú ani vystúpenia ZŠ Jahodnícka a Evanjelickej základnej školy. Nuž a bodku za vianočnými trhmi spraví veselý Silvester v Martine, ako inak, 31. decembra na Divadelnom námestí.

ZDROJ: Turčania.sk

Komentáre