FOTO: Ďalšia dopravná nehoda pod Strečnom

Krimi, Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

V stredu, 5. septembra okolo pol deviatej hodine ráno, došlo na ceste prvej triedy v katastri obce Strečno, okres Žilina k dopravnej nehode. Informácie pre Turčania.sk poskytol krajský policajný hovorca Radko Moravčík.

„Na základe doteraz vykonaného šetrenia bolo zistené, že 24-ročný vodič zo Žiliny viedol osobné motorové vozidlo Citroën Berlingo v smere od Žiliny na Martin. Následne z doposiaľ presne nezistených príčin prešiel s vozidlom do protismeru, kde došlo k zrážke s oproti idúcim osobným motorovým vozidlom Škoda Octavia, ktoré viedla 25-ročná vodička z Martina,“ vysvetlil okolnosti nehody krajský hovorca. Ako ďalej uviedol, obaja vodiči boli prevezení na ošetrenie a utrpeli predbežne ľahké zranenia. U vodičov alkohol vykonanými dychovými skúškami zistený nebol. Hmotná škoda bola predbežne vyčíslená na 7100 eur. Ďalšie okolnosti a príčiny vzniku dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho objasňovania.

„Cesta bola z dôvodu dokumentovania dopravnej nehody a odstraňovania jej následkov na nevyhnutne potrebný čas úplne uzavretá. Policajti cestnú premávku usmerňovali a odkláňali po náhradných trasách. Policajti aj po odstránení následkov dopravnej nehody v predmetnom úseku cestnú premávku monitorovali a v prípade potreby riadili a usmerňovali,“ uzavrel Moravčík.

FOTO: Ďalšia dopravná nehoda pod Strečnom

FOTO: Ďalšia dopravná nehoda pod Strečnom

ZDROJ: Turčania.sk, foto: KR PZ Žilina

Komentáre