Čo robiť preto, aby deti mali radi zeleninu?

PR články, PR_TOP, Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

Dieťa sa narodí ako tabula rasa a je len na rodičoch, aby mu ukázali tú správnu cestu. Keď dieťa naučíme na čaj s cukrom, tak si bude pýtať čaj s cukrom. Ak ho naučíme na ovocie a zeleninu, tak si bude pýtať ovocie a zeleninu.

Dve sestry Olimpia a Carolina prišli s nápadom detských hryzadiel, ktoré svojimi tvarmi a farbami pripomínajú  skutočnú zeleninu. V portfóliu svojej značky rôznych hryzadiel a hračiek do kúpeľa pripravili pre deti brokolicu, šalátový list, mrkvu, avokádo, melón a banán. Tieto detské hračky zároveň stimulujú zmysly a upokojujú ďasná pri prerezávaní zúbkov.

Detské hračky Oli & Carol sú vyrobené zo 100% prírodného kaučuku zo stromov Hevea

Tieto hryzátka a hračky do kúpeľa sú biologicky rozložiteľné, udržateľné a šetrné k životnému prostrediu, sú vyrobené v jednom kuse bez otvorov, aby sa zabránilo vniknutiu vody dovnútra a tým aj tvorbe baktérií či plesní v hračke. Sú bezpečné a hygienické. Ručne vyrábané a ručne maľované s bezpečnými prírodnými potravinárskymi farbivami. Netoxické, neobsahujúce PVC, BPA, ftalát a nitrozamín.

Široké portfólio značky Oli & Carol môžete nájsť už aj v Martine v rozprávkovom hračkárstve GUGUGAGA na ulici Červenej armády 23 v Martine. Predajňa sa nachádza na Severe pod „slimákom“ oproti Lidlu.

ZDROJ: PR článok

Komentáre