Slovenský Ed Sheeran z Prešova sa predstaví už túto sobotu v Martine!

Kultúra, PR články, Správy hlavné, Správy z regiónu

Chris Ellys je mladý a talentovaný hudobník, ktorý začal písať svoje texty vďaka spolužiakovi. Žil v Holandsku, hral aj na uliciach, od ľadového hokeja prešiel cez štúdium ekonómie k hudbe, ktorou by sa chcel raz živiť. Chris si vymyslel turné, vďaka ktorému ho už poznajú aj za našimi hranicami a aktuálne je na celoslovenskom turné pod názvom Chris Ellys – Spring Sessions ’18.

Vrámci tohto turné, počas ktorého absolvuje spolu 13 zastávok, sa Chris predstaví aj v Martine už túto sobotu 17.3.2018 v Irish Pube o 21:00

CHRIS prvýkrát zaujal v Demovnici_FM, no v krátkej dobe sa vyprofiloval ako plodný autor a jeden z najčastejšie v zahraničí vystupujúcich pesničkárov. Vypredané debutové EP „Lonely Tree“, baladicky zachytávajúce jeho pocity a myšlienky, mu vynieslo nominácie na domácich Radio_Head Awards, európskych Independent Music Awards a víťazstvo na Tootoot Music Award.
Za svoju rozbiehajúcu sa kariéru odohral už vyše dvesto koncertov, len z toho sto za uplynulý rok, pričom na svojom niekoľkomesačnom európskom turné nevynechal ani Amsterdam, Berlín či Stuttgart. Okrem sólo koncertov obišiel aj mnohé populárne festivaly ako napríklad GRAPE, Hviezdne Noci či Łodź Songwriters Festival.

Momentálne pracuje na novej nahrávke, na ktorej sa objavia ďalšie zvučné mená domácej i zahraničnej hudobnej scény a vrámci svojho jarného turné príde predstaviť skladby z pripravovaného albumu.

Slovenský Ed Sheeran z Prešova sa predstaví už túto sobotu v Martine!

LONELY TREE „EP“ – https://goo.gl/kg1yg8
Army Of Infinity v „BalconyTV“ https://goo.gl/BR6SyE
Feel The Words – Naživo_FM (Demovnica_FM) – https://goo.gl/7AfbkG
The One Man Act – Chorzów 2017- https://goo.gl/WVtsf3

Predpredaj lístkov v sieti Predpredaj.sk: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/14297/chris-ellys–spring-sessions-18

FB Event: https://www.facebook.com/events/685909411579405/

ZDROJ: PR správa

Komentáre