Bugo Taxi – to je kvalitná taxislužba s príjemným personálom

PR články, PR_TOP, Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

Potrebujete niekam narýchlo ísť, no vlastné auto nemáte? Taxíky sú vtedy na nezaplatenie. A keď hovoríme na nezaplatenie, tak máme na mysli Bugo Taxi v Martine, s ktorým môžete cestovať nielen v mestách Martin a Vrútky za skvelé ceny.

Potrebujete transfer na letisko do Budapešti, Viedne, Krakova alebo do Košíc? Žiadny problém pre taxislužbu Bugo Taxi. Rovnako si môžete dohodnúť čas na pristavenie vozidla taxislužby v meste, ale i mimo neho.

Všetky autá jazdia 24 hodín denne, 7 dní v týždni vrátane víkendov a sviatkov. Bugo Taxi ponúka aj prepravu drobného nákladu. Maximálny rozmer je cca 100x120x170 cm, maximálna hmotnosť cca 400 kg. Náklad musí byť zabalený tak, aby žiadnym spôsobom neznečistil interiér vozidla. Náklad sa v Bugo Taxi len preváža, naloženie, vyloženie, vynášku si klient zabezpečuje sám.

Takže majte na pamäti

Bugo Taxi ponúka výhodné ceny taxi služieb v mestách Vrútky a Martin a taktiež v priľahlých obciach ako napríklad Lipovec, Dražkovce, Bystrička či Sučany. Pre verných a pravidelných zákazníkov poskytuje zvýhodnenú sadzbu a pre firmy ponúka možnosť mesačnej platby na faktúru.

Čo viac dodať? Snáď už len toľko, že hneď ako dočítate tento článok, uložte si do vášho mobilu mobilné telefónne čísla Bugo Taxi (0907 077 077, 0911 044 044, 0908 278 279, 0915 151 552) a už teraz sa tešte na tú najkvalitnejšiu taxislužbu v okolí.

ZDROJ: PR článok

Komentáre