Pravá talianska čokoláda v srdci Martina

PR články, Správy z regiónu, Všetky správy

Kaviareň Bon Bon sa nachádza priamo v centre Martina.Hľadáte ideálne miesto na posedenie s rodinou či priateľmi v blížiacom sa jesennom období? Také, kde vás privíta, okrem usmiateho personálu a príjemného prostredia, aj omamná vôňa čokolády? V tom prípade ste ho práve našli. Kaviareň Bon Bon sa nachádza priamo v centre Martina.

Toto miesto vás ohúri nielen bohatým výberom čokoládových pochúťok od výmyslu sveta, no najmä ich zložením. Všetky pralinky sú ručne vyrábané v Českej republike, a to z pravej talianskej čokolády. Či sa nám to páči alebo nie, leto je nenávratne preč. V kaviarni Bon Bon vás však dokonale zahreje horúca čokoláda – horká, mliečna, ale aj biela. Pre ozajstných gurmánov sú pripravené aj rôzne príchute týchto čokolád, napríklad malinová či oriešková. Dospelí si ju môžu dopriať aj s kvapkou alkoholu, deti zase s obľúbenými lentilkami.

Jedinečnosť kaviarne Bon Bon dotvára káva, ktorú nenájdete nikde inde v meste. Ide o taliansku kávu Cafe Reserva, praženú talianskym spôsobom. Je to skutočne miesto, kde plniť potreby svojich zákazníkov považujú za samozrejmosť. Dokazuje to aj výroba darčekových krabičiek s bonbónmi na želanie. Tie si netreba objednávať len osobne, ale aj pohodlne z domu – telefonicky či na sociálnej sieti. Ak premýšľate nad originálnym darčekom pre dámu, Bon Bon vám s radosťou pripraví kyticu z praliniek, a to buď so živými alebo umelými kvetmi.

Vychutnať si tu môžete aj domáce zákusky či svieže torty. Tým, ktorí sa nestihli naraňajkovať doma, pripravia v kaviarni Bon Bon chutný štart do dňa, či už v podobe raňajkového menu (croissant, espresso, čerstvá pomarančová šťava) alebo avokádovej pomazánky. Ráno vám rozhodne spríjemnia aj úžasné wafle s pravou čokoládou a šľahačkou. Zastavte sa v kaviarni Bon Bon a nechajte rozmaznávať svoje chuťové bunky!

Facebook: www.facebook.com/BON-BON-Martin-631242383622459/

Kaviareň Bon Bon sa nachádza priamo v centre Martina. Kaviareň Bon Bon sa nachádza priamo v centre Martina. Kaviareň Bon Bon sa nachádza priamo v centre Martina. Kaviareň Bon Bon sa nachádza priamo v centre Martina. Kaviareň Bon Bon sa nachádza priamo v centre Martina.

ZDROJ: Turčania.sk