Blíži sa športové podujatie Nočný orientačný beh v Martine

Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

Blíži sa športové podujatie Nočný orientačný beh v Martine

Poznáš mesto Martin aj po západe slnka? Tak si nenechaj ujsť nočný orientačný beh, ktorý sa bude konať 14. júna 2019. Víťazom bude ten, kto zvolí najlepšiu taktiku behu, nie ten, kto pobeží najrýchlejšie a navyše výťažok z akcie poputuje na dobročinné účely.

Agentúra AKNOR v spolupráci s Mestom Martin pozýva všetkých športových nadšencov na športový večer, ktorý bude prebiehať v úzkom ale aj širšom centre mesta Martin. Stretnutie záujemcov o podujatie bude od 20:30 na Divadelnom námestí, hneď vedľa divadla (pri Miléniu).

Bežať sa bude v dvojčlenných družstvách a v troch kategóriách – ženská, mužská a zmiešaná. Cieľom každého družstva bude za stanovený čas obehnúť čo najviac stanovíšť po centre mesta Martin a získať z nich jedinečné kódy, ktoré budú mať rôznu bodovú hodnotu. Jednotlivé stanovištia budú zakreslené na mape, ktorú dostanú účastníci v zalepenej obálke.

Pre najlepších bežco“ sú pripravené medaily a vecné ceny od partnerov. Navyše zo symbolického štartovného, ktoré je iba 5 eur/družstvo pôjde výťažok na dobročinné účely. Organizátori chcú týmto podujatím pritiahnuť ľudí do mesta za športom a zároveň pomôcť ľuďom alebo zvieratám, ktoré to najviac potrebujú.

Príďte aj vy ukázať ako poznáte mesto Martin po zotmení. Viac informácii a registračný link nájdete TU.

ZDROJ: Tlačová správa Agentúra AKNOR

Komentáre