Be Future Be JDDREAM! Prezentácia produktov v OD Millenium v Martine

PR články, PR_TOP, Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

Be Future Be JDDREAM! Prezentácia produktov v OD Millenium v Martine

V stredu 26. júna verejne predstavila slovenská značka JDDREAM v budove DO Millenium svoju umeleckú tvorbu a prototypy základných produktov určené pre slovenský a svetový trh.

Mladý slovenský dizajnér a výrobca Ján Debnár predstavil poslednú júnovú stredu svoju umeleckú tvorbu a prototypy svojich základných produktov v budove DO Millenium v centre mesta Martin. Spoločnosť JDDream vznikla v roku 2014 zo zameraním na zákazkovú výrobu, vlastný dizajn výrobkov a vývoj a výrobu vlastných produktov, ktoré predstavujú jedinečnú kombináciu dreva, najmodernejšej technológie a kovov.

„Prezentácia produktov a oficiálne uvedenie značky JDDREAM medzi odbornú verejnosť je pre mňa vyvrcholením mojej práce za posledných 14 rokov. Som veľmi rád, že sa otvorenie realizovalo práve v Martine, keďže pochádzam z neďalekej dediny Žabokreky, kde sa nachádza aj samotné dizajnové štúdio JDDREAM,“ zhodnotil Ján Debnár.

V budove DO Millenium bola predstavená základná produktová línia s generačnou zárukou určená pre slovenský a svetový trh

„Každý náš výrobok je jedinečný nielen svojim dizajnom, funkčnosťou, použitými materiálmi a výrobou, ale snažíme sa do nich pretaviť aj hodnoty na ktorých je JDDREAM postavený. Konkrétne ide o úctu k prírodným materiálom, ľudskej energii a obnoviteľným zdrojom. Našim cieľom nie je len výroba a predaj produktov, či prototypov, ktoré sú navrhnute aby boli dlhodobým prínosom pre samotného užívateľa, ale práve ponúknuť našim klientom niečo viac, čo inde nenájdu,“ dodal mladý slovenský dizajnér.

Bližšie informácie o spoločnosti JDDREAM nájdete na webovej stránke www.jddream.com, v dizajnovom štúdiu v Žabokrekoch 47 alebo sa môžete najbližší mesiac prísť pozrieť osobne do DO Millenium každý utorok a štvrtok od 16:00 hod. do 18:00 hod.

Be Future Be JDDREAM! Prezentácia produktov v OD Millenium v Martine

ZDROJ: PR článok

Komentáre