Všade dobre, v Basta Fidli najlepšie

PR články, PR_TOP, Správy z regiónu, Všetky správy

Všade dobre, v Basta Fidli najlepšiePriestor na martinskej pešej zóne, ktorý nesie originálny názov Basta Fidli, ešte neoslávil ani prvé výročie svojho otvorenia a už si získal stovky fanúšikov. Tajomstvom úspechu je jeho multifunkčnosť. Áno, reč je o kaviarni, detskej herni, zrkadlovej sieni a letnej terase v jednom.

Za obľúbenosťou kaviarne Basta Fidli stojí jedinečný koncept, ktorý v Martine chýbal. Je postavený na výnimočnom a štýlovom dizajne, no najmä na útulnosti, ktorá vás očarí už napohľad. Tento priestor nie je možné prehliadnuť – originálna výzdoba vstupu upúta pozornosť každého okoloidúceho. Nájdete ho v centre mesta, na mieste bývalej reštaurácie Mexičan, na poschodí.

Basta Fidli je ideálnym miestom pre rodičov s deťmi. Zahŕňa totiž herňu pre tých najmenších, no nudiť sa v nej nebudú ani väčšie deti. Nájdete tu obrovskú tabuľu rozvíjajúcu kreativitu v deťoch, ktoré tu aspoň na chvíľu zabudnú na tablety, mobily a iné výdobytky dnešnej doby. Kým sa deti hrajú a zmysluplne trávia čas, rodičia si priamo v herni môžu dopriať domácu limonádu či zdravé smoothie, ale aj koláčik alebo panini. Mamičky to dobre poznajú – doma si pripravia kávu a o pár hodín si ju vypijú studenú. Tu sa vám to nestane. Príjemný personál sa postará nielen o zábavu vašich ratolestí, ale aj o výbornú teplú kávu, ktorú si môžete bez starostí vychutnať. V Basta Fidli myslia naozaj na každého, preto do ponuky zaradili aj vegánske bezlaktózové produkty a veľký výber sypaných čajov. Kaviareň si takisto môžete zarezervovať na detskú oslavu či rôzne semináre, teambuildingy, posedenia.

Všade dobre, v Basta Fidli najlepšie

Basta Fidli však nie je len priestor pre dobrú kávu či bezstarostnú hru najmenších. Ponúka aj niečo navyše. Sú to jedinečné aktivity, ako tanečné a vzdelávacie kurzy, motorické cvičenia, joga a podobne. Na svoje si tu prídu aj tehotné ženy, pre ktoré sú pripravené špeciálne cvičenia. Mamičky s deťmi si zase môžu prísť zacvičiť na fitloptách za sprievodu pesničiek a riekaniek, rozhýbať sa pri tzv. babysalse alebo zacvičiť si s najmenšími v nosičoch. Basta Fidli ponúka aj hudobnú výchovu a angličtinu pre deti od jedného roka. Podnik však myslí aj na dospelých. Tí si sem môžu zájsť na powerjogu, kondičné kruhové tréningy, brušné tance, latino či zumbu. To ale ani zďaleka nie je všetko, čo tento priestor ponúka. V štúdiu sa pravidelne organizujú aj rôzne workshopy o dojčení, nosení detí, prvej pomoci a sociálnej pomoci. Samozrejmosťou sú aj workshopy pre konkrétne skupiny so špecifickým zdravotným problémom, podporné skupiny pre rodiny s autistickými deťmi a mnohé iné. Priestory štúdia si môžu cvičitelia a organizátori rôznych školení prenajať na svoje aktivity. A nesmieme zabudnúť ani na fakt, že Basta Fidli, ako jedna z mála dog friendly kaviarní v meste, vás rada privíta aj s vaším štvornohým kamarátom.

Všade dobre, v Basta Fidli najlepšie

Basta Fidli je projekt, skutočne jedinečný svojho druhu. Preto, ak vás zaujalo čokoľvek zo spomínaných aktivít, nie je nič jednoduchšie než vyhľadať si tento podnik na sociálnej sieti. Informovať či priamo prihlásiť sa je možné správou na facebooku, mailom alebo telefonicky.

Facebook: https://www.facebook.com/bastafidlimartin
Web: basta-fidli.sk

Všade dobre, v Basta Fidli najlepšie

Všade dobre, v Basta Fidli najlepšie

Všade dobre, v Basta Fidli najlepšie

Všade dobre, v Basta Fidli najlepšie

ZDROJ: Turčania.sk

Komentáre