ARON HOUSE GYM FITNESS vo Vrútkach: Miesto, kde je radosť chodiť cvičiť

Najnovšie správy, PR články, PR_TOP, Správy z regiónu, Všetky správy

Môžete prísť skoro ráno, na pravé poludnie ale aj neskoro večer a vždy vás privítajú s úsmevom. Môžete posilňovať sami aj pod dohľadom trénera, formovať postavu na značkových strojoch alebo zlepšiť si svoju kondičku. Môžete si povedať, že cvičenie je radosť. Kde? V novom ARON HOUSE GYM FITNESS , ktoré nedávno otvorili vo Vrútkach.

„Je dobré, že ľuďom čoraz viac záleží na tom, aby urobili čosi pre svoje telo, aby sa hýbali, aby svoj voľný čas trávili aktívne a užitočne. My sme pre nich chceli vytvoriť fitko, do ktorého sa budú radi vracať, lebo tu nájdu nielen príjemné prostredie, ale aj služby na vysokej úrovni,“ hovoria majitelia ARON HOUSE GYM FITNESS Katka Michalcová a Cinky.

Profesionálne fitness prístroje by ste v novom fitku počítali na desiatky: bežecké pásy, orbitreky, stacionárne bicykle, a množstvo strojov na posilňovanie jednotlivých svalových partií. K dispozícii je aj crossfitova zóna s boxovací zónou a vedľa fitka je externý workout.

„Rekonštrukcia fitka nás stála mnoho energie, ale teraz cítime, že sa to všetko vrátilo do pozitívnej energie, ktorá je v cvičiacich ľuďoch. Radi by z Aron house mali fitness rodinného typu,“ uzatvorila majiteľka Michalcová.

ARON HOUSE FITNESS nájdete na adrese: Ul. Francúzskych partizánov 5536, 038 61 VRÚTKY

Komentáre