ANGI SECURITY SYSTEMS

Ponúkame návrh, dodávku, montáž a servis elektronických zabezpečovacích systémov, kamerových systémov a LED osvetlenia. Vďaka tomu, že naša spoločnosť je držiteľom licencie na prevádzkovanie technickej služby sú nami montované bezpečnostné systémy uznávané poisťovacími spoločnosťami.

KAMERY
Spoločnosť ANGI Security Systems ponúka svojim zákazníkom len vysoko kvalitné FullHD IP kamery, ktoré zodpovedajú najvyšším technickým a kvalitatívnym štandardom. Nami montované kamerové systémy Vám zaručujú čistý obraz pri vysokom rozlíšení niekoľko mega-pixelov. V prípade záujmu sme schopní navrhnúť kamerový systém, ktorý bude najlepšie odpovedať individuálnym požiadavkám každého klienta, či už sa jedná o monitorovanie rozsiahleho podnikateľského objektu, alebo o montáž kamier pre rodinný dom.

Kamery od ANGI SECURITY SYSTEMS priamo v akcii

ALARMY
Podstatou elektronického zabezpečovacieho systému je signalizovať vniknutie nepovolanej osoby do chráneného priestoru v režime stráženia a v takomto prípade okamžite podať ďalej informáciu o narušení objektu a to napríklad sirénou, sms, alebo hlasovou správou na predvolené kontaktné telefónne čísla, či správou na Pult Centrálnej Ochrany – PCO, alebo bezpečnostnej agentúre. Systémy, ktoré inštalujeme sú veľmi jednoducho modifikovateľné konkrétne na mieru na každý objekt podľa veľkosti a technickej náročnosti zabezpečenia, či už sa jedná o malý byt, alebo polyfunkčnú budovu.

LED
Naša spoločnosť Vám ponúka aj možnosť dodávky a montáže LED osvetlenia vašich objektov a priestorov.

KONTAKT
Andrej Gíreth
+421 908 302 351
info@angi.sk
www.angi.sk

Napíšte nám

    PR platený článok