Adriana Pašková z Martina: Môj život je jedno obrovské dobrodružstvo

Správy hlavné, Správy z regiónu, Všetky správy

Adriana Pašková z Martina: Môj život je jedno obrovské dobrodružstvoDievčatá a ženy z Turca neoplývajú len inteligenciou a šikovnosťou, ale aj pôvabom a vonkajšou krásou. Dôkazom toho je Martinčanka Adriana Pašková (26), ktorá v oblasti modelingu ďaleko prekračuje hranice Slovenska.

Čo sa týka modelingu, celé to začalo rozdávaním letákov pre hostesingovú agentúru. K tomu, aby som sa do agentúry zaregistrovala, ma presvedčila kamarátka. Ja som si vôbec neverila. Keď som mala 19 rokov, zavolali ma ako hostesku na autosalón“, prezrádza Adriana. „Fotografi mali o mňa záujem a vytvorili mi book, s ktorým ma už modelingové agentúry vedeli poslať do sveta. Moja prvá cesta bola do Istanbulu. Každý deň sme absolvovali kastingy a práca modelky ma veľmi bavila.“ Táto krásna Martinčanka dokonca reprezentovala Slovensko na súťaži The World Miss University 2012 v Južnej Kórei. Spolu s ostatnými súťažiacimi absolvovala v tejto krajine množstvo charitatívnych akcií, politických udalostí, navštívila múzeá, pamiatky, ale rozprávala sa aj s plastickým chirurgom Michaela Jacksona.

Zaujímavý bol aj pobyt v Indii v New Delhi, kde sú ťažké podmienky na prežitie, ľudia tam zomierajú od hladu doslova na ulici, na cestách je chaos. V krajine je ale mier, ľudia sú milí a chovajú sa priateľsky. V Indii chýba stredná vrstva, ľudia sú buď veľmi chudobní alebo extréme bohatí“, spomína ďalej Adriana. „Predvádzala som aj typické indické oblečenie sárí na Asia Fashion Expo, čo bol krásny zážitok. V Indii ide však čas veľmi pomaly. Máte pocit, že minúta trvá hodinu, takže Indiu odporúčam navštíviť tým, ktorí sa večne sťažujú na nedostatok času.“ Modeling skutočne otvára cestu do sveta. Adriana sa totiž dostala až za veľkú mláku, konkrétne na olympiádu talentov World Championship of Performing Arts 2015 v Los Angeles. Súťaž trvala desať dní, počas ktorých boli všetci sledovaní porotou. Mesiac pred súťažou vstávala o piatej ráno, intenzívne behala, trénovala modelingovú chôdzu, nacvičovala pózy a nevyhla sa ani diétam. A táto drina rozhodne stála za to. Adriana si na súťaži vybojovala jednu zlatú a dve bronzové medaily.

Keď na niečom tvrdo pracujete, úspech sa síce dostaví, ale neočakávajte, že vás to spraví šťastným“, tvrdí táto úspešná Martinčanka. „Uvedomila som si tiež, že viac šťastnou, ako samotné medaily či získaný titul z univerzity, ma robia zážitky, ktoré sa dejú okolo dosiahnutia cieľa a nečakane. Milujem cestovať lietadlom, atmosféru na letiskách a kultúrne šoky, keď sa snažíte pochopiť systém danej krajiny.“ Ďalšie Adrianine kroky smerovali do Tokya, ktoré považuje za raj na zemi. Očarili ju nielen vždy usmiati a úctiví Japonci, ale aj čisté mesto, množstvo mrakodrapov, japonská kultúra a architektúra. „Stretla som tu rôzne celebrity, ako Orlando Bloom, Tom Felton (Malfoy z Harryho Pottera), Simple Plan a iných.“ Z fotenia v Miami si odniesla titulnú stránku pre magazín VIP South Beach, z New Yorku zase (okrem množstva predmetov s názvom I Love New York) nezabudnuteľné zážitky. Za všetky spomeňme aspoň stretnutie s lámačom dievčenských sŕdc Justinom Bieberom.

Nuž, je vidieť, že Adriana Pašková má za sebou, napriek svojmu mladému veku, desiatky úspechov, stovky skúseností a tisícky precestovaných kilometrov. Nás však zaujímali jej plány do budúcnosti. „Už neplánujem, rada sa nechávam prekvapiť. Môj život je jedno obrovské dobrodružstvo.

Adriana Pašková z Martina: Môj život je jedno obrovské dobrodružstvo

ZDROJ: Turčania.sk, foto: archvív Adriany Paškovej

Komentáre